logo

Açıkhava şirketimiz bünyesine yeni ilçeler eklemek için çalışmalarını sürdürerek pazarın en etkili mecrasından biri olmayı hedeflemektedir.

+90 212 284 49 44
Image11

Hakkımızda

Impact Group, geleceğin açık hava reklam panosu reklamcılığına giden yoldur.

Şirket

IMPACT Group, İstanbul, Türkiye’de bulunan bir medya yatırım şirketidir, firmamız ülkenin en iyi açık hava reklam ve ticari fuarlarından biridir.

Misyon

İzleyici çekmek için uygun yeri seçerek dış mekan reklam panosunun medya yatırımına olumlu bir etki yapma misyonundayız.

Vizyon

Müşterileri harika reklamlar yetiştirmek için iyi yerler bulma konusunda güçlendirerek daha iyi bir dünya kurun.

Ana Hedefler

Ana hedefimiz müşterilerimizi memnun etmektir. uygun fiyata iyi bir hizmet sunmak ve en yüksek medya yatırımına birlikte ulaşmaktır.

Değerler

Müşteri ilişkilerindeki kurumsal, yol gösterici ilkelerimiz ve temel inançlarımız; sadakat, dürüstlük, güven, yaratıcılık, saygı, hesap verebilirlik üzerine inşa edilmiştir.

Ne Yapıyoruz?

Üretim

Üretimimiz, yüksek çözünürlüklü yüksek parlaklıkta ekrana sahip reklam panolarının doğru yerini seçmede müşterilere mükemmel performans sağlayarak öne çıkıyor.

Reklam

Ekibimiz, medya yatırımımızın verimli bir şekilde geri dönmesini sağlamak için tüm enerjisini veriyor ve müşterilerimize sürekli olarak en üst düzeyde tavsiye vermek
için çalışıyoruz. Reklam panoları oluşturmada yaratıcılığa odaklanıyor ve hizmetlerimizi geliştirerek yeni tarzlara ve yeni fikirlere açık olduğumuzdan emin oluyoruz.